Crew Patryka Nowodworskiego to delikatna przekora, jaką zastosowały wampiry dla zakamuflowania swojego terytorium do ‘łowienia’ ludzi. Taki tytuł ma nowa powieść Patryka Nowodworskiego, dlaczego taki? Jest to bowiem nazwa knajpy z powieści, w której wszystko się zaczyna. W owej restauracji siedzi sobie samotnie mężczyzna w średnim wieku o imieniu Krzysztof. Jest on zdruzgotany swoim nieudanym życiem, które zepsuł notabene na własne życzenie, gdyż namiętnie zdradzał swoją żonę. Zmęczony i zniechęcony do dalszej egzystencji, topi swe smutki w alkoholu. Nie oczekując już niczego ciekawego, siedzi przy barze, popijając whisky. Nie przypuszcza nawet, że życie go jeszcze zaskoczy. W jego zasięgu pojawia się piękna blondynka, która na dodatek wyraźnie się nim interesuje. Dochodzi do spotkania. Mężczyzna jest tak bardzo zauroczony urodą Amelii, jej seksapilem i charakterem, że nim się spostrzega, pragnie ją już całym swoim ciałem. Jego marzenie spełnia się jeszcze tego samego wieczoru i oboje lądują hotelowym łóżku. Czy był to jednak tylko szczęśliwy traf dla Krzysztofa, czy może jego partnerka miała jakiś interes w tym romansie? Sprawa się wyjaśnia nazajutrz. Jego partnerka okazała się być… wampirem ! Krzysztof został upolowany i przemieniony w krwiożercze monstrum. Jego doczesne życie właśnie się skończyło, a rozpoczęło tajemnicze i zupełnie nowe. Mężczyzna nie miał praktycznie wyjścia z zaistniałej sytuacji, ale by jego przemiana w pełni się dokonała musiał ‘zamordować ‘ swą pierwszą ofiarę – własną żonę. Jednak z faktu istnienia wampirów nie zdają sobie sprawy tylko same wampiry, jest jeszcze specjalna, tajna jednostka w policji a na jej czele stoi Tomasz. Postać nietypowa, bo chociaż stoi po stronie dobra to jest on w połowie wampirem. Zaczyna się gra i walka o panowanie pomiędzy wampirami a ich wrogami.

Inne książki Patryka Nowodworskiego:

  • Kochanka (debiutancka powieść, wydana w 2012 roku. To urocza historia pełna zabawnych sytuacji, z wartką akcją oraz pewną dozą erotyzmu.)
  • Pleban (Kolejna powieść poznańskiego pisarza. Wydana została 2013 roku. To straszna historia o duchach, która dotyczy dawnej i mrocznej zależności między księdzem, domem a pewną rodziną. Jest to także opowieść o cierpieniu, grzechu i wybaczaniu.)
  • Bystry detektyw (Powieść również wydana w 2013 roku przez Wydawnictwo Psychoskok. Tym razem jest to zabawna opowieść o byłym, aczkolwiek młodym policjancie, który w wyniku zażywania miękkich narkotyków został wyrzucony z policji i stał się prywatnym detektywem.)

Serdecznie zapraszamy na blog pisarza, gdzie możemy zaczerpnąć więcej informacji na temat życia prywatnego oraz innych dzieł.