Posts tagged Jonathan Gray

Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania!

Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania – warto polecić każdemu, kto lubi odkrywać sekrety z naszej przeszłości. A najlepiej takie, które dosłownie ścinają z nóg! Książka pozwoli wam ujrzeć świat w takim świetle, w jakim go jeszcze nigdy nie widzieliście! I dopiero teraz wiele zagadek przeszłości zacznie nabierać dla was sensu. Wszystko, co wiąże się z biblijnym Potopem jest niezwykle frapujące. W 1999 roku ogłoszono, że Sahara ma około 4000 lat. Ta ocena opierała się na obliczeniu tempa, w jakim się rozrasta, przeprowadzono więc symulację odwrotną. Nasuwa się jedno pytanie. Jeśli ziemia ma miliardy lat, czy nie powinno istnieć na niej większe i starsze pustynie? Dlaczego największa pustynia na ziemi ma tylko 4000 lat? Każdemu, kto jest zaintrygowany tymi kwestiami polecam pozycję Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania. Zapraszam na naszego bloga TAJEMNICE PRZYSZŁOŚCI

Więcej sekretów umarlaków – kolejny ebook J. Gray’a

Starożytne wyprawy handlowe, starożytna opieka zdrowotna czy też więcej faktów odnośnie piramid to tylko kilka z przeszło 70 poruszonych tematów w książce Jonathana Graya Więcej sekretów umarlaków – More Dead Mans Secrets. To kontynuacja znanej już na rynku wydawniczym publikacji Graya Sekrety umarlaków. Autor odkrywa wiele zagadkowych, tajemniczych informacji dotyczących nauki i techniki cywilizacji ludów starożytności. Dostarcza cennych informacji na temat cywilizacji Hebrajskiej czy też informacji o tym co starożytni Egipcjanie robili w Australii? (więcej…)

Zabroniony sekret – część 2. Twoja skradziona przyszłość

Czy zmartwychwstanie Jezusa jest możliwe do zaakceptowania z historycznego punktu widzenia? Czy istnieje wystarczający materiał dowodowy upoważniający do wiary w zmartwychwstanie Jezusa?, Czy biblia jest prawdziwym źródłem informacji o życiu i działalności Jezusa Chrystusa? Czy rzeczywiście Jezus umarł na krzyżu? Na te i inne pytania uzyskamy odpowiedź zagłębiając się w lekturze Zabroniony Sekret - Forbiden Secret.

Jonathan Gray z natury sceptyk, przeprowadza trzeźwe, wszechstronne badania, usiłując znaleźć prawdziwe odpowiedzi na te pytania. Biorąc pod uwagę wszelkie świadectwa historyczne, literaturoznawcze i prawne, poddaje je szczegółowym testom, i analizom według procedur i zasad badania materiału dowodowego. Te wnikliwe dociekania doprowadzają go w końcu do stwierdzenia, że fakt zmartwychwstania Chrystusa jest bezsprzeczny i zdecydowanie rzetelnie udowodniony aniżeli jakiekolwiek wydarzenie w historii świata.

Zabroniony sekret – część 1. Twoja skradziona przyszłość

Co to za tajemnica, która jest warta 100 tys. dolarów? Można poznać ją, sięgając po najnowszą książkę Jonathana Gray’a pt. Zabroniony sekret – Forbiden Secret, w której autor nie tylko daje odpowiedź na zawarte wcześniej pytanie, ale uczy jak na przyszłość samemu rozwiązywać tego typu zagadki.

Gray w swojej książce m.in. obala teorię ewolucji, obnaża prawdziwe motywy działań rządu światowego i wyjawia tajemnice, które do tej pory były znane tylko nielicznym. Wskazuje na ludzi odpowiedzialnych za mieszanie ludziom w głowach i nie boi się nazwać tej grupy Legionem Lucyfera. Jednocześnie wierzy, że Bóg dał ludziom wystarczająco dużo przymiotów i wskazówek, by mogli uchronić się przed panującym złem. Jego zdaniem wskazują na to zarówno przepowiednie, jak i dowody matematyczne. Wystarczy je tylko odnaleźć i ułożyć w pewną całość. To właśnie czyni Gray.

Jonathan Gray 50% taniej w Publio

 

Zaskakująca wiedza dotycząca starożytności teraz taniej o -50% Poznaj świat ebooków Jonathana Graya, na rynku księgarskim ukazały się następujące ebooki autorstwa znanego międzynarodowego badacza i archeologa. Należą do nich:

  • 64 niewyjaśnione sekrety starożytności – 64 Secrets Still Ahead of Us – opisał nie tylko starożytne tajemnice – ale również wiedzę jaką posiadali nasi przodkowie. Czy wiedza, którą posiadali była lepsza niż ta którą posiadamy teraz? Dlaczego często uważamy, że „nasi przodkowie byli tylko tępymi jaskiniowcami. Czy nie może to być po prostu przypadek egoizmu, opartego na niewiedzy?” (więcej…)

Ludzie w kłopotliwych miejscach – Men in Embarrassing Places

Ludzie w kłopotliwych sytuacjach” - Men in Embarrassing Places to książka napisana przez znanego archeologa i badacza starożytnych misteriów – Jonathana Graya w sposób rzeczowy i konkretny. Autor za wszelką cenę dąży do prawdy ponieważ żyjemy w cywilizowanym i bardzo postępującym kraju a mimo to próbuję się nas karmić jakimiś wyssanymi z palców teoriami, które już dawno straciły swoją wiarygodność, zresztą zebrane fakty i dane mówią same za siebie.

Jonathan Gray opisuje bardzo szczegółowo swoje badania nie tylko z dziedziny archeologii czy geologii, ale także biologii, religioznawstwa i historii. Sensacją jest np. skamieniałość znaleziona przez amatora archeologii, na której odciśnięta jest stopa ludzka w bucie, na którego podeszwie widnieje rozdeptany trylobit! Skała ta datowana jest oczywiście na setki milionów lat. Najprawdziwszej prawdy nigdy nie poznamy, ale warto rozpatrywać wszystkie poglądy pod najróżniejszym kątem. Wszystkie odkrycia dotyczące znalezienia ludzkich szczątków w najbardziej „niewygodnych dla nauki” miejscach są trzymane w tajemnicy. Jednakże wszystkie te znaleziska są także dobrze udokumentowane, choć większości zwykłych ludzi nie jest łatwym do nich dotrzeć. (więcej…)

Bogactwa króla Salomona – Jonathan Gray

Wśród książek traktujących o historii są niewątpliwie takie o charakterze sensacyjnym. Do takich książek należy i ta pod tytułem „Co się stało z wieżą Babel” autorstwa Jonathana Graya. Jest to książka z całego cyklu opisujących tajemnice i zagadki starożytności. Dotychczas ukazały się: „64 sekrety starożytności”, „Sekrety umarlaków”, „Bogactwa króla Salomona” a na wydanie po polsku czekają już następne pozycje. Autor, Jonathan Gray w poszukiwaniu sensacji, zagadek i tajemnic starożytności przemierzył niemal cały świat. W trakcie tych podróży i archeologicznych badań odnajdywał wielce interesujące odkrycia, fakty i teorie a następnie opisywał je w swoich książkach. Książki Jonathana Graya stały się bestselerami na świecie a obecnie trafiły do Polski po polsku. Książka „Co się stało z wieżą Babel” opowiada oczywiście o odkryciach związanych z ową niesławną wieżą, która miała sięgnąć nieba. W Biblii historia wieży Babel to zaledwie drobny epizod składający się z kilku wersów ale ta historia ludzkiej pychy i wyzwania rzuconego Bogu jest bardzo szeroko znana. Czy biblijna relacja o historii wieży i budujących ją ludzi znajduje potwierdzenie w faktach i badaniach archeologicznych? Jonathan Gray twierdzi że tak, są znaleziska odpowiadające mniej więcej owej budowli. Gray przemierzył Bliski Wschód w poszukiwaniu śladów wieży Babel i przewertował wiele podań oraz dokumentów. Historia wieży miała miejsce w kilka czy kilkanaście pokoleń po biblijnym potopie i Jonathan Gray przedstawia także zagadnienia związane z Noem i arką, której skamielina znajduje się w pobliżu góry Ararat. Zatem czy biblijna wersja historii ludzkości znajduje potwierdzenie w innych źródłach?, tego dowiemy się już z książki. (więcej…)

64 niewyjaśnione sekrety starożytności – Jonathana Graya

Jonathan Gray to wybitny naukowiec i badacz świata starożytności. Jego dokonania są zawarte w serii wydawanych właśnie książek, z których dowiemy się wiele o już zasłyszanych odkryciach, ale także o zupełnie nowych.   Dzięki niemu możemy mieć nowe spojrzenie na odkrycia dotyczące starożytności. W swojej książce „64 niewyjaśnione sekrety  starożytności” – 64 Secrets Still Ahead of Us autor opisał wiele ciekawostek z dziedziny archeologii, architektury, medycyny oraz prehistorii czy nawet zjawisk dotąd niewyjaśnionych a znanych już w starożytności. Wiele z tych informacji zwłaszcza dotyczące technologii nadal budzą wielki podziw dla tamtejszych konstruktorów. Bo jak można bez dzisiejszych urządzeń pomiarowych czy maszyn dokonać tak wspaniałych budowli, jak na przykład Sacsayhuaman – ruiny już „twierdzy” nieopodal Cuzco. Wskazuje to na mistrzostwo tamtejszej technologii, nie do pojęcia dla nas. (więcej…)

Go to Top