Posts tagged marketing

swieze_podejscie

Świeże podejście do e-mail marketingu. Wydanie II

„Świeże podejście do e-mail marketingu. Wydanie II” Pawła Sali to obowiązkowa pozycja dla każdego email marketera .

Email marketing to jedna z najbardziej efektywnych form (jeśli nie najefektywniejsza) marketingu w Internecie. Paweł Sala odkrywa przed czytelnikiem jak w umiejętny sposób odnosić same zyski, efektywnie rozbudować swoją listę subskrybentów, oraz w jaki sposób zmienić 1 zł w 3 796 zł.

Od napisania poprzedniej części minęły cztery lata, treści wymagały aktualizacji, na rynek wpłynęło wiele nowych możliwości i szans dla emial marketerów, którzy dzięki temu poradnikowi będą w stanie znacznie zwiększyć swoje osiągnięcia i wydajność w pracy. Do książki dołączony jest dodatek poświęcony jednemu z najpopularniejszych ostatnio trendów, w szeroko rozumianym marketingu – potocznie zwanym „marketing automation”.

Jak korzystać z możliwości, które dają nowoczesne systemy do email marketingu? Jak umiejętnie wykorzystać raporty z kampanii aby zwiększyć jej efektywność? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań odnajdziemy w poradniku pod tytułem „Świeże podejście do e-mail marketingu. Wydanie II”, wystarczy po nie sięgnąć.

 

marketing_gier_wideo

Marketing gier

 

Obecnie gry video popularnie nazywane też komputerowymi są popularną formą rozrywki i spędzania czasu wolnego. W gry bawią się nie tylko dzieci ale i osoby dorosłe. Z tego powodu mamy do czynienia ze znaczącym rynkiem, na którym można sporo zarabiać. Z tym faktem z kolei wiąże się powstanie odrębnej dziedziny marketingu, reklamy i promocji odpowiedzialnych za sprzedaż poszczególnych gier na rynku. Tym właśnie tematem zajmuje się elektroniczna publikacja pod tytułem „Marketing gier video”. Ta książka ukazała się z myślą o podręcznikowej i specyficznej wiedzy dla fachowców od marketingu ale jednocześnie jest to pozycja o charakterze popularyzatorskim, przeznaczona między innymi dla programistów, twórców gier. Programiści i twórcy gier to właśnie grupa potencjalnych czytelników tego e-booka, która może bardzo wiele skorzystać na zapoznaniu się z tą lekturą. Tworząc grę dzięki wiedzy zdobytej z tej książki mamy możliwość świadomego kształtowania produktu aby znalazł on uznanie wśród odbiorców. W książce znajdziemy także historie rynku gier od lat osiemdziesiątych do współczesności. Dowiemy się jak zmieniał się rynek pod wpływem zmian technologicznych w elektronice i informatyce. Z początkiem pojawienia się gier praca nad stworzeniem gry trwałą zaledwie kilka tygodni i to wystarczyło obecnie praca nad tworzeniem gry trwa o wiele dłużej a zatem jest o wiele droższa gdyż wraz ze wzrostem możliwości hardwear-u rozrastało się oprogramowanie gry. To bardzo interesująca wiedza.

Go to Top