Posts tagged rozwój duchowy

jak_dziala_energia_czyli_rozwoj_duchowy_od_podstaw

Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw

Kim jestem? Po co tu jestem? Dlaczego moje życie jest trudne? Czy istnieje piekło i niebo? Jak wygląda Bóg i co będę robić po śmierci? Jak mogę osiągnąć w życiu sukces? Skąd się biorą choroby? – jeżeli poszukujesz odpowiedzi na którekolwiek z tych pytań – książka „Jak działa energia? Czyli Rozwój Duchowy od podstaw” Darii H.A. Gurbada, jest napisana dla Ciebie. Po jej przeczytaniu, spojrzysz na swoje życie od innej strony – masz bowiem szansę poznać wyższą perspektywę rzeczywistości.

To propozycja dla tych, którzy pragną zgłębiać wiedzę z zakresu, jak wskazuje sam tytuł – rozwoju duchowego. Zarówno adepci, jak i osoby bardziej zaznajomione z tym tematem znajdą w tej książce cenne dla siebie wskazówki, które pozwolą im kształtować i doskonalić siebie, a nawet – nie bójmy się tego stwierdzenia – odnaleźć receptę na szczęście.

Wiele osób rozmawia o rozwoju duchowym i prowadzi głębokie rozważania, próbując odnaleźć odpowiednią dla siebie drogę. Autorka książki w przystępny i – co najważniejsze – nie narzucający niczego sposób pisze o sprawach trudnych, których zrozumienie okazuje się niezbędne do zrzucenia z siebie pasm niepowodzeń i rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Poglądy autorki są o tyle ciekawe, że osnute własnymi doświadczeniami. Wszystko o czym pisze, to wynik wieloletnich obserwacji opartych na solidnym i niepodważalnym gruncie, jakim są własne przeżycia i doznania. Książka od której warto zacząć, kiedy zdecydujesz się poznać Prawdę. Autorka przedstawia swoją wizję świata, jednocześnie pozwalając Czytelnikowi dokonać samodzielnego wyboru.

 

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/postaw-rozwoj-duchowy/

 

http://www.psychoskok.pl/produkt/dziala-energia-czyli-rozwoj-duchowy-podstaw/

 

Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji – ebook

Książka ‘Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji  pozwala na zapoznanie czytelnika z pozytywnymi aspektami jakie oferuje medytacja. Książka ta podkreśla istotną role medytacji w poprawie jakości życia oraz poprawę zdrowia umysłowego. Książka służy jako poradnik, jak również jako źródło inspiracji do stosowania medytacji w codziennym życiu. Przedstawia dostępne techniki medytacji, wyszczególnia rodzaje medytacji, oraz przedstawia zalety które medytacja oferuje.  Książka przedstawia czym  jest medytacja według osób które poświeciły znaczna cześć życia na medytacje. Do tych osób należą: Alan Watts, Eckhart Tolle, OSHO, Ram Dass, Mooji, Adyashanti, Jego Swietobliwosc Dali Lama, Maharashi, Papaji,  Jiddu Krishnamurti oraz Thich Nhat Hanh. Również,  książka przedstawia własną refleksje autora na dotycząca czym jest umysł Zen i natura Buddy.

Książka dostępna jako: ebook oraz w wersji papierowej.

 

Polecam również książkę Wojciecha Filabera „Przyczyny powstania konfliktów zbrojnych w XX wieku na podstawie teorii archetypów i nieświadomości zbiorowej Carla G. Junga” będącą pracą z zakresu psychologi, jak wskazuje sam tytuł, na temat przyczyn powstania głównie obu wojen światowych. Dostępna jako ebook

Go to Top