Posts tagged sekrety umarlaków

sekrety umarlaków

Sekrety umarlaków

Sekrety umarlaków” Jonathana Gray’a to fascynująca książka. Autor próbuje przekonać czytelników, że nasi praprzodkowie stworzyli cywilizację, której zaawansowania jeszcze nie udało się nam w pełni poznać, a tym bardziej dogonić.

Jeśli byśmy potraktowali poważnie i uwierzyli w zebrane świadectwa wszystkich starożytnych narodów, to okazałoby się, że wcześniejsza historia ludzkości była naprawdę pasjonująca. Była to „Złota Era” niezwykle zaawansowanej cywilizacji, era gigantów posiadających przewyższającą nas inteligencję i technologię. Starożytne księgi potwierdzają, że już od dawna ludzie posiadali niezwykłe zdolności.

Co się z tym wszystkim stało? Ówcześni ludzie najprawdopodobniej doprowadzili do zagłady stworzonej przez siebie cywilizacji. Cudem jest jednak to, że pomimo niszczenia śladów i dowodów naszej przeszłości, tysiące rzeczy przetrwało.

Książka jest podzielona na dwie części. W pierwszej, fabularyzowanej, autor pisze o teoriach dotyczących upadku tamtego „Superświata”. Druga zawiera dowody na to, że ów świat istniał.

Polecam „Sekrety umarlaków” i zapewniam, że po lekturze będziecie innymi ludźmi niż w momencie, gdy po raz pierwszy braliście tę książkę do ręki…

Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania!

Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania – warto polecić każdemu, kto lubi odkrywać sekrety z naszej przeszłości. A najlepiej takie, które dosłownie ścinają z nóg! Książka pozwoli wam ujrzeć świat w takim świetle, w jakim go jeszcze nigdy nie widzieliście! I dopiero teraz wiele zagadek przeszłości zacznie nabierać dla was sensu. Wszystko, co wiąże się z biblijnym Potopem jest niezwykle frapujące. W 1999 roku ogłoszono, że Sahara ma około 4000 lat. Ta ocena opierała się na obliczeniu tempa, w jakim się rozrasta, przeprowadzono więc symulację odwrotną. Nasuwa się jedno pytanie. Jeśli ziemia ma miliardy lat, czy nie powinno istnieć na niej większe i starsze pustynie? Dlaczego największa pustynia na ziemi ma tylko 4000 lat? Każdemu, kto jest zaintrygowany tymi kwestiami polecam pozycję Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania. Zapraszam na naszego bloga TAJEMNICE PRZYSZŁOŚCI

Więcej sekretów umarlaków – kolejny ebook J. Gray’a

Starożytne wyprawy handlowe, starożytna opieka zdrowotna czy też więcej faktów odnośnie piramid to tylko kilka z przeszło 70 poruszonych tematów w książce Jonathana Graya Więcej sekretów umarlaków – More Dead Mans Secrets. To kontynuacja znanej już na rynku wydawniczym publikacji Graya Sekrety umarlaków. Autor odkrywa wiele zagadkowych, tajemniczych informacji dotyczących nauki i techniki cywilizacji ludów starożytności. Dostarcza cennych informacji na temat cywilizacji Hebrajskiej czy też informacji o tym co starożytni Egipcjanie robili w Australii? (więcej…)

Tajemnica świątyni Salomona w ebooku Jonathana Graya

W obiegu ukazał się e-book autorstwa Jonathana Graya pod tytułem „Bogactwa króla Salomona”. Jest to książka o charakterze historycznym i archeologicznym ale nie pozbawiona sensacyjnego zabarwienia bo czyż może być coś bardziej sensacyjnego i fascynującego od odkrywania niby znanej historii przeszłości od nowa, w nowym świetle i nowymi faktami. Taka właśnie jest książka Graya, podobnie zresztą jak pozostałe dzieła tego autora, które są już bestselerami na światowym rynku. Jonathan Gray nie jest tylko pisarzem ale również naukowcem, badaczem i podróżnikiem, który przemierzył niemal cały świat w poszukiwaniu śladów a przede wszystkim sekretów i nowych faktów dotyczących przeszłości całej ludzkości. W niniejszej książce noszącej oryginalny tytuł Solomon’s Fleet Mystery  Jonathan Gray zajmuje się niejako tematyką biblijną. (więcej…)

Zaskakujące „Sekrety umarlaków” Jonathana Graya

Za chwilę odkryjecie sekrety naszej przeszłości, od których dosłownie eksplodują wam umysły! Każda strona tej książki jest jak magnes. To istna uczta dla zmysłów. Oryginalna książka w języku angielskim w wersji papierowej kosztuje ponad 20 dolarów (Amazon), a ebook w języku polskim jest trzykrotnie tańszy.

Autor książki Sekrety umarlaków” (oryginał „”Dead Men’s Secrets”") Jonathan Gray ujawnia szereg różnorodnych informacji w swojej książce. Poza badaniem rozmaitych tajemniczych przedmiotów, zajmuje się także legendami związanymi z ich pochodzeniem. Wysunął on interesującą teorię, że każda cywilizacja osiąga swój szczyt rozwoju a następnie chyli się ku schyłkowi przez coraz bardziej prymitywne społeczności, które zapominają o swojej dawnej chwale. Autor postrzega to zjawisko jako fatalny przejaw ludzkiej natury. Najbardziej ekscytująca część książki poświęcona jest nadal istniejącym podziemnym miastom, niektóre z nich są zaludnione, inne nie. Gray opowiada o tunelach prowadzących od kontynentu do kontynentu oraz o tych transkontynentalnych i podaje przykłady wydarzeń, które dowodzą, że tunele te są nadal w użyciu. (więcej…)

64 niewyjaśnione sekrety starożytności – Jonathana Graya

Jonathan Gray to wybitny naukowiec i badacz świata starożytności. Jego dokonania są zawarte w serii wydawanych właśnie książek, z których dowiemy się wiele o już zasłyszanych odkryciach, ale także o zupełnie nowych.   Dzięki niemu możemy mieć nowe spojrzenie na odkrycia dotyczące starożytności. W swojej książce „64 niewyjaśnione sekrety  starożytności” – 64 Secrets Still Ahead of Us autor opisał wiele ciekawostek z dziedziny archeologii, architektury, medycyny oraz prehistorii czy nawet zjawisk dotąd niewyjaśnionych a znanych już w starożytności. Wiele z tych informacji zwłaszcza dotyczące technologii nadal budzą wielki podziw dla tamtejszych konstruktorów. Bo jak można bez dzisiejszych urządzeń pomiarowych czy maszyn dokonać tak wspaniałych budowli, jak na przykład Sacsayhuaman – ruiny już „twierdzy” nieopodal Cuzco. Wskazuje to na mistrzostwo tamtejszej technologii, nie do pojęcia dla nas. (więcej…)

Go to Top