Oferta Wydawnictwa Psychoskok

Masz problem z wydaniem książki czy też ebooka. Twój problem polega na wybraniu właściwego wydawnictwa, które pomoże Ci przebić się na dość spory rynek wydawniczy, a co za tym idzie da szansę zaistnienia z Twoją publikacją na rynku. Masz co prawda kilka możliwości, możesz sam zabrać się do wydania oraz innych czynności z tym przedsięwzięciem się wiążących. Prawdę mówiąc nie będzie to proste, jednak istnieje taka możliwość. Self-publishing jest zjawiskiem nowym i oznacza publikowanie utworów bez udziału wydawnictwa. Jednak czy autor jest w stanie sam kontrolować wszystkie czynności jakie należy spełnić aby poprawnie wydać książkę czy ebooka, nie mówiąc tu o promowaniu i pozyskiwaniu osób zainteresowanych wydaną publikacją.

Możesz wybrać inne rozwiązanie, które zwolni Cię od wszystkich tych czasem niezbyt przyjemnych czynności, wybierając wydawcę który spełni wszystkie te rzeczy za ciebie. Jednak znów pojawia się problem jak wybrać odpowiedniego? Mam dla Ciebie ofertę, w której możesz porównać co proponuje wydawca i na co możesz ewentualnie liczyć. Wiele wydawnictw proponuje 75% wszystkich wpływów ze sprzedaży książki trafia na konto autora. Ostatnio znalazłam w Internecie Wydawnictwo oferujące prowizję w wysokości 80% wpływów ze sprzedaży. Niby różnica nieduża, ale przyjrzyjmy się jej bliżej. Wydając książkę w Wydawnictwie Psychoskok to autor pozostaje jedynym właścicielem praw autorskich i majątkowych do tytułu i treści napisanego przez siebie utworu, a także w pełnym zakresie decyduje o wysokości ceny detalicznej oraz wielkości nakładu. Wszelkie dodruki książki są wówczas wykonywane jedynie na mocy Jego decyzji.

Na co możesz liczyć jeśli zdecydujesz się na Wydawnictwo Psychoskok i co obejmuje cena wydania książki czy ebooka? Jeśli chodzi o koszt jaki autor ponosi wydając swoją twórczość to cena wydania ebooka obejmuje korektę tekstu, skład, konwersję na formę epup i mobi. Ale to nie wszystko oprócz tego staramy się aby książka nie tylko trafiła na rynek wydawniczy, ale zajmujemy się jej promowaniem w Internecie, zamieszczaniem recenzji książki na różnych forach i blogach a także portalach społecznościowych. A wszystko to w cenie wydania. Nie wszystkie wydawnictwa zajmują się promocją wydanych publikacji. W tej dziedzinie jest to wydawnictwo zasługujące na uznanie.

Wydane przez Wydawnictwo Psychoskok książki dystrybuowane są za pośrednictwem współpracujących z wydawnictwem księgarń stacjonarnych i internetowych. Wydawnictwo obejmuje 95% rynku ebooków w Polsce i jest to kolejny atut wydawnictwa. Ważną sprawą jest także stały kontakt z autorem książki poprzez informowanie o prowadzonej kampanii promocyjnej i innych tego typu przedsięwzięciach podjętych przez wydawcę. Wydawnictwo posiadam oprócz tego własne zasoby promocyjno-reklamowe w postaci kilkudziesięciu portali internetowych dobrze rozwijających się na rynku. Muszę zaznaczyć, że mamy do czynienia z profesjonalistą, dla którego ważny jest klient a nie jak dla wielu zysk (stawiany wiele razy na pierwszym miejscu). Wydawnictwo poza promocją w w/w miejscach – wydane tytuły promuje także w wielu serwisach literackich i kulturalnych.

Trochę więc tych zalet Wydawnictwo Psychoskok posiada. Nie podaję tutaj już tak istotnej rzeczy jak nadanie numeru ISBN, co zapewnia autorowi obecność książki w Bibliotece Narodowej w Warszawie i Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie co jest podstawą wydania książki czy ebooka. Pozostawiam Ciebie drogi autorze z rozważeniem decyzji sposobu wydania książki czy ebooka – czy zrobisz to sam czy powierzysz to wydawcy. Mam nadzieję, że tych kilka informacji pomoże Ci w wyborze, a jeśli już takiego dokonasz to będzie to wybór trafny i dający wiele satysfakcji.

Wydawnictwo Psychoskok , email: wydawnictwo@psychoskok.pl

Go to Top